woolash reviews
تشک رویا
تشک مهمان
فروش توتون پیپ
خرید پیپ اصل
نمایندگی تفال
خرید اتو بخار تفال
زودپز تفال
http://thesispublication.com/
درباره من
موضوعات
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :thesis
تاريخ: ۲۱ آبان ۱۳۹۷ ساعت: ۰۳:۵۲:۰۲

ترجمه مقاله isi : اين دسته از ترجمه بايد توسط كساني انجام شود كه در اين زمينه مهارت لازم را داشته باشند.  زيرا ترجمه اين مقالات كاري بسيارمشكل و دشوار است كه بايد بر طبق چارچوب و نگارش خاص خود انجام شود و  مترجم بسيار فني  را ميطلبد. مترجم اين مقالات بايد  آشنايي كافي از اصطلاحات مرتبط با مقاله و همچنين مفاهيم مقاله  داشته باشد. در غير اينصورت ترجمه مقاله داراي كيفيت بالايي نيست .

ترجمه مقاله isi

ترجمه مقاله isi | قطعا در ترجمــه مقالـــه ISI و مقالات علمي بايد علاوه بر درست ترجمه شدن كلمات تخصصي، مفاهيم علمي درون مقاله به درستي انتقال يابند و اين كار تنها از مترجمي برمي آيد كه درك درستي از آن زمينه علمي و تحقيقي داشته باشد.

 يكي از بيشترين متون امروزه ترجمه مقاله است كه در حيطه ترجمه قرار دارد . ترجمه مقاله از انگليسي به فارسي و از فارسي و به انگليسي جز ترجمه هايي محسوب مي شوند ، كه نيازمند دقت و تخصص بيشتري نسبت به ديگر رشته ها هستند .

مترجم مقاله isi بايد در حوزه تخصصي آن ترجمه ، تجربه و آشنايي داشته باشد . زيرا در ترجمه مقاله isi از مفاهيم تخصصي استفاده شده است . پس مترجم بايد آشنايي كامل با مفاهيم تخصصي ، نگارش آن موضوع را داشته باشد . در غير اين صورت ترجمه مقاله isi آميخته از مفاهيم و كلماتي خواهد بود ، كه با موضوع مقاله مرتبط نيست .

در ترجمه مقاله isi بايدچند موضوع  رعايت شود ، ابتدا اينكه مترجم بايد مسلط به مفاهيم رشته تخصصي موضوع ترجمه باشد . دوم اينكه نگارش ترجمه مقاله isi با استاندارد هاي روز و نظر مشتري مطابقت داشته باشد .

خدمات ترجمه مقاله آبنوس :

موسسه علمي و پژوهشي آبنوس با ترجمه هاي تخصصي ترجمه مقاله isi در همه رشته ها كارآمدي خود را به ثبت رسانده است .موسسه آبنوس ترجمه مقاله isi ، را در مدت زمان تعييني از طرف شما و با قيمتي معقول انجام مي دهد .
موسسه علمي و پژوهشي آبنوس ، با همكاري جامعه كثيري از مترجمان متخصص در رشته‌ها و زمينه‌هاي مختلف دانشگاهي، آماده‌ي ارائه انواع خدمات ترجمه انگليسي به فارسي و ترجمه فارسي به انگليسي به دانشجويان و اساتيد محترم دانشگاه‌هاست. سايت ترجمه تخصصي آبنوس، آماده‌ي ارائه خدمات در زمينه‌ي ترجمه مقالات علمي از انگليسي به فارسي براي استفاده در پروپزال‌هاي علمي و نگارش پايان‌نامه، ترجمه فارسي به انگليسي مقاله ISI براي ژورنال و كنفرانس‌هاي علمي و هم‌چنين ترجمه مقالات به فارسي براي مراكز پژوهشي و صنعتي در داخل كشور است.

ترجمه نيتيو (Native)

ترجمه نيتيو براي مجلات ايمپكتدار ISI مناسب مي باشد چون  اين ترجمه ها توسط مترجم هاي مقيم خارج از كشور و نيتيو محلي ترجمه مي شود. قيمت ترجمه مقاله ISI بصورت نيتيو با قيمت روز دلار محاسبه مي شود و بسته به نرخ دلار افزايش يا كاهش قيمت دارد.

ترجمه عادي

ترجمه عادي براي مجلات بدون ايمپكت ISI و ساير مجلات تضميني مناسب هستند. در موسسه ترجمه آبنوس ، ترجمه عادي در سه سطح طلايي (با كيفيت عالي)، سطح نقره اي (با كيفيت خوب)، سطح برنزي (با كيفيت معمولي) قابل ارائه مي باشد.


برچسب‌ها: ترجمه مقاله isi،

نويسنده :thesis
تاريخ: ۱۲ آبان ۱۳۹۷ ساعت: ۱۱:۴۵:۵۳

برج ۲۶ طبقه فرزانگان

يك مشاور املاك كه به صورت حرفه اي به اين كار مشغول است معمولا يك فهرست پيشنهادي براي مشتري كه به عنوان خريدار به او مراجعه مي كند، دارد. فهرستي از گزينه هاي مناسب و اوكازيون كه بتواند نظر خريدار را جلب كرده و بالاخره يكي از آن گزينه ها كه به معيارها و شرايط اقتصادي و سليقه اي خريدار نزديك تر است، نظرش را جلب كرده و تصميم خريدار براي انجام معامله قطعي مي شود.

هدف از طرح مقدمه بالا اين بود كه اعلام كنم من نيز به عنوان يك مشاور املاك در امر پيش فروش و سرمايه گذاري ملكي، چنين فهرستي دارم و پروژه فرزانگان نيز در اين فهرست جايگاه محكم و بالايي دارد. البته اين بالا بودن جايگاه رابطه مستقيمي با نام سازنده برج فرزانگان دارد. تمامي مشاوران زبده و فعالان امر ساخت و ساز در منطقه ۲۲ به خوبي آگاهند كه روي هر پروژه اي نام تعاوني توسعه ابنيه همت به عنوان سازنده بيايد، آن پروژه بي ترديد يكي از بهترين برجهاي منطقه خواهد شد و سر موعد با كيفيتي قابل قبول و بدون عدول از تعهدات قول داده شده، تحويل مي شود.

برج ۲۶ طبقه فرزانگان را قبل از اينكه بررسي كنيم و به آيتم هاي مختلف آن نمره دهيم، لازم است ابتدا تاريخچه اي جزيي كه برايش رقم خورده تا به اين نقطه رسيده است را بازگو كنيم : پروژه فرزانگان را ابتدا تعاوني مسكن پاسارگاد طب سازه شروع كرد كه اين تعاوني مربوط به كاركنان و پزشكان بيمارستان ترتيتا مي باشد. تعاوني پاسارگاد طب سازه ابتداي امر و قبل از پروژه فرزانگان، يك برج ۲۴ طبقه را ساخته و تحويل داد با نام برج فرهيختگان. از آنجايي كه اكثر اعضاي تعاوني در پروژه فرهيختگان شركت كرده و واحدهاي خود را تحويل گرفتند، از پروژه فرزانگان آنطور كه بايد استقبال نشد و تنها حدود ۲۰ نفر ثبت نام كردند كه البته تعاوني پاسارگاد طب سازه با همان اعتبار شروع به ساخت كرد و چند طبقه از اسكلت را اجرا نمود. پس از چند ماه همانطور كه قابل پيش بيني بود پول تعاوني تمام شد و پروژه متوقف شد. اين توقف زماني در حدود يكسال به طول انجاميد تا اينكه تعاوني توسعه ابنيه همت كه اين پروژه را از نظر موقعيت مكاني و دورنماي خوبش بسيار روشن ارزيابي كرد، اقدام به خريد كل پروژه نمود. استعلام و مجوزهاي لازم از شهرداري و ديگر سازمان هاي ذيربط به عمل آمد و سند زمين و جواز و پروانه ساخت پروژه به نام تعاوني توسعه ابنيه همت منتقل شد. از ۱۲۰ واحد تنها ۲۰ واحد رزرو شده بود و ۱۰۰ واحد خالي مانده بود. اطلاعيه و فرم ثبت نام پروژه فرزانگان تنها كمتر از ۳ روز روي سايت تعاوني توسعه ابنيه همت قرار گرفت و تمامي ۱۰۰ واحد باقيمانده به صورت آنلاين فروخته شد، كه اين امر ميسر نمي شد مگر به اعتبار نام تعاوني كارنامه دار و باسابقه اي چون تعاوني مسكن توسعه ابنيه همت.

پروژه فرزانگان در تاريخ ۳۰/۲/۹۵ به صورت رسمي توسط تعاوني توسعه ابنيه همت شروع بكار كرده و با برنامه زمانبندي ۳۶ ماهه و قرارداد ساخت متري ۳.۴ ميليون تومان در قالب يك برج ۲۶ طبقه و ۱۲۰ واحد با متراژهاي ۹۵ ، ۱۷۵ و ۲۰۵. تمامي واحدها فروخته شد و از آن پس نيز به صورت امتيازي در بازار خريد و فروش مي شود و همانطور كه در ابتدا ذكر شد نام پروژه فرزانگان در فهرست پروژه هاي خوب و معتبر منطقه ۲۲ مي درخشد.

اين پروژه از لحاظ كيفيت كاملا قابل دفاع بوده و با نگاهي به رزومه سازنده آن مي توان حدس زد كه برج فرزانگان با چه كيفيتي تحويل خواهد شد. اين برج با امكانات كامل تحويل مي شود. امكاناتي از قبيل؛ سالن ورزشي، استخر، سونا، جكوزي، واحدهاي تجاري، رستوران، كافي شاپ، سالن اجتماعات، سيستم اعلام و اطفاء حريق، لابي شبانه روزي، دوربين مداربسته و … تمامي امكاناتي كه يك برج لوكس و مدرن امروزي بايد داشته باشد.

برج فرزانگان از نظر موقعيت مكاني، جانمايي بسيار مناسبي دارد. چه به لحاظ قرارگيري در منطقه كوهك كه روبروي مركز خريد طوبي است و چه از لحاظ نزديكي به ايستگاه مترو چيتگر. همينطور زاويه ديد بسيار مناسب واحدهاي برج نسبت به درياچه و پارك چيتگر. از طرفي منطقه كوهك طي چند سال آينده رشد بسيار زياد و جهشي خواهد داشت و همان اتفاقي كه براي املاك نزديك درياچه طي چند سال گذشته افتاد و قيمت آن منطقه را به صورت ناگهاني افزايش داد، براي املاك سمت كوهك نيز خواهد افتاد.

پروژه برج فرزانگان از نظر قيمت تمام شده براساس هر متر شايد در نگاه اول كمي بالا به نظر برسد اما، از آنجا كه شرايط پرداخت بسيار مناسبي دارد و همچنين قيمت پايه آن طبق محاسبات دقيق بر مبناي امكانات و آپشن هايي است كه اين برج را از پروژه هاي ديگر متمايز و خاص كرده و همين تمايز در آينده باعث افزايش ارزش واحدهاي برج فرزانگان نسبت به قيمت آپارتمان در منطقه خواهد شد. از طرف ديگر بايد در نظر داشت كه بطور مثال براي خريد يك واحد ۹۵ متري از برج فرزانگان با ارزشي در حدود ۳۰۰ ميليون تومان، خريدار مي تواند تنها با ۱۲۰ ميليون تومان وارد پروژه شود و از آنجا كه تعاوني براي هر واحدي از برج ۱۰۰ ميليون تومان وام گرفته است، خريدار محترم با پرداخت اقساط هر ۲ ماه يكبار لازم است تا زمان تحويل چيزي حدود كمتر از ۱۰۰ ميليون مابقي ارزش واحد را پر كند، اقساط اين پروژه نيز به صورت پلكاني بوده كه براي همين واحد ۹۵ متري در سال ۹۵ هر ۲ ماه ۶ ميليون، سال ۹۶ هر ۲ ماه ۸ ميليون و احتمالا در سال ۹۷ هر ۲ ماه ۱۰ ميليون خواهد بود. اقساط وام ۱۰۰ ميليوني نيز بعد از تحويل واحد شروع مي شود. در نگاه نگارنده به عنوان يك مشاور در امر پيش فروش، شرايط پرداختي كه به عنوان مثال ذكر شد، يك شرايط ايده آل از ديد خريدار است كه وقتي تعاوني مسكن چنين شرايطي را براي يك واحد ۳۰۰ ميليون توماني به خريدار پيشنهاد مي دهد يعني بسته پيشنهادي خود را جذاب كرده است. اين يعني تعاوني مسكن  سازنده كار خود را بلد است.

از نظر نقل و انتقال نيز همچون روال قبل مي دانيم كه روالي قانوني و صحيح است كه ابتدا واريزي هاي فروشنده در تعاوني مربوطه استعلام شده و امتياز واحد مربوطه از نظر ديركرد و جريمه و تاخير در واريزي بررسي شود و پس از آن دفترچه مالكيت واحد مربوطه در دفتر تعاوني به نام خريدار منتقل شده و فروشنده به صورت كامل از پروژه منفك شود كه درمورد پروژه فرزانگان نيز تمامي اين روال به صورت كامل انجام مي شود و نقل و انتقال و استعلامات مربوطه در دفتر تعاوني مسكن توسعه ابنيه همت انجام مي شود.

در آخر بايد گفت اگر براي تحويل عجله اي نداريد و مي توانيد تا سال ۹۸ منتظر بمانيد، برج فرزانگان مي تواند انتخابي مطمئن براي شما باشد. چرا كه تعاوني سازنده آن پروژه هايي را در منطقه اجرا كرده است همچون شهرك نمونه در شمال همت، برج هاي پارسيا در ضلع شمالي درياچه و همينطور پروژه هاي ديگري را همزمان در دست ساخت دارد مثل برج مسكوني آسمان آبي، مجتمع تجاري اداري آرتميس و برج تجاري اداري مجلل لكسون در ساحل شرقي درياچه.

نويسنده :thesis
تاريخ: ۵ آبان ۱۳۹۷ ساعت: ۰۸:۲۲:۰۶

تبديل پايان نامه به كتاب

| مهم ترين مرحله تبديل پايان نامه به كتاب ، تعيين هدف است . بايد در مورد اين موضوع فكر كنيد كه آيا هدف از چاپ كتاب ، تقويت و ارتقا رزومه تحصيلي است و يا ميخواهيد از طريق اين كتاب به كسب در آمد بپردازيد؟ 

ابتدا در فايل اصلي پايان نامه ، تمامي جملاتي كه كلمه پايان نامه در آن ميباشد را با كلمه كتاب ، جايگذاري نماييم.

در بخش هاي نتيجه گيري و گزارشات ، بسته به موضوع و نوع پايان نامه ميتوانيد آن را به كل حذف كنيد و يا با اعمال تغييرات و گسترش آن ، ميتوانيد گزارش را جامعتر و بزرگتر نماييد..

همچنين بايد كلماتي از قبيل استاد مشاور ، راهنما و... را حذف كنيد.

در بخش مقدمه ، توصيه ميشود آن را به اساتيد دانشگاه خود بسپاريد تا با تجربه گرانبهاي آنان ، بار علمي اثر خود را بالاتر ببريد .

– آخرين بخش تبديل پايان نامه به كتاب ، صفحه آرايي و طراحي جلد آن است . بخش صفحه آرايي مرتبط با سليقه صفحه آرا است اما سعي كنيد در طراحي جلد ، خودتان ايده پردازي كنيد . زيرا دانسته هاي شما در رشته و موضوع پايان نامه و كتاب خود از هر فرد ديگري بالاتر است .

مراحل چگونگي تبديل پايان نامه به كتاب

در ابتدا فايل كتاب بايد تايپ ، و صفحه آرايي و ويراستاري شود. .

بعد بايد هزينه چاپ كتاب تعيين شود و قرار داد منعقد شود و فايل نهايي كتاب به انتشارات تحويل داده شود. .

مراحل اداري چاپ كتاب(مانند اخذ شابك ،اخذ فيپا و اخذ مجوز ارشاد) توسط انتشارات انجام ميشود . كه بعد از اخذ مجوز ، طرح جلد طراحي شده و چاپ كتاب انجام ميشود. .

چاپ كتاب با تيراژ كم

چاپ كتاب حتي يك جلد با قيمت مناسب و كيفيت حرفه اي و زمانبندي دقيق توسط موسسه پيشگامان مسير دانش انجام ميشود.

موسسه پيشگامان مسير دانش براي آن دسته از دانشجوياني كه مايلند پژوهش ها و تحقيقات برجسته خود را به شكل كتاب در تيراژ محدود منتشر كنند، خدمات ويژه اي را در نظر گرفته است.
همين طور نويسندگان و پژوهشگراني كه نگران هزينه هاي چاپ كتاب هستند و از موفقيت آثار خود در زمينه فروش مطمئن نيستند ، مي توانند در ابتدا كتاب هاي خود را در تيراژ محدود به چاپ برسانند تا دچار ضربه هاي اقتصادي نشوند. موسسه پيشگامان مسير دانش خدمات مهمي را در اين زمينه ارائه مي دهد.
چاپ كتاب با تيراژ كم ، چاپ كتاب فوري  ،چاپ كتاب رمان و شعر

هزينه چاپ كتاب

مسئله و دغدغه هزينه چاپ كتاب همواره براي هر نويسنده و پژوهشگري مورد اهميت بوده است بوده و همچنان با گذشت سال‌هاي سال از ورود صنعت چاپ و نشر به ايران اين دغدغه پيش روي اهالي كتاب قرار دارد.
براي كم كردن هزينه چاپ كتاب در ايران راه‌هاي مختلفي براي نويسنده وجود دارد.
با جستجويي ساده در اينترنت به راحتي مي‌توان با بسياري از انتشارات‌هايي آشنا شويد كه شما را به چاپ كتاب‌تان تشويق مي‌كنند. اين مراكز قيمت چاپ را به صورت اينترنتي اعلام ميكنند و نويسنده جوان كه بدون شك شوق چاپ اولين نوشته اش را دارد به آساني خام تبليغات مي‌شود.

چاپ كتاب

براي نوشتن يك كتاب علاوه بر موضوع يكتا بايد به نكات ويرايشي و فني آن نيز آشنا باشيم . بايدبدانيم هر قسمت از كتاب را چگونه ويراستاري كنيم .هر كتابي داراي بخش هاي مشخص و تعريف شده اي مي باشد كه بر اساس آنها نوشته و به چاپ مي رسد.
 براي اينكه چاپ كتاب شما با موفقيت انجام شود و بتوانيد مخاطبين بسياري را جذب كنيد بايد در ابتدا به اصول پيه نويسندگي آشنايي داشته باشيد .اگر بتوانيد ملاك هاي اصلي در نوشتن كتاب را ياد بگيريد، مسير حرفه‌اي شدن در نويسندگي را طي خواهيد كرد.

براي ما، يادگيري زبان فارسي بديهي به نظر مي‌رسد، فكر مي‌كنيم زبان فارسي چيزي است كه از بدو تولد باماست. در صورتي اگر مي‌خواهيم نويسنده‌اي حرفه‌اي شويم بايد براي يادگيري و تقويت فارسي، بيش از هر زبان ديگري وقت بگذاريم.

اگر واقعاً شيفته و تشنۀ نوشتن هستيم، بايد نگراني از بي‌استعداد بودن را به‌كل كنار بگذاريم، نويسنده مي‌نويسند، حتي اگر تمام عالم به او ثابت كنند كه هيچ استعدادي براي نوشتن ندارد. 
در اوايل شروع كار نوشتن و تمرين نويسندگي بهتر است به نوشتن خاطرات روزانه‌مان اكتفا كنيم، اگر نوشتن خاطرات و يادداشت روزانه را به عادت ثابت خودمان تبديل كنيم، اولين قدم مهم و جدي براي نويسنده شدن را برداشته‌ايم.

[ ۱ ]