woolash reviews
تشک رویا
تشک مهمان
فروش توتون پیپ
خرید پیپ اصل
نمایندگی تفال
خرید اتو بخار تفال
زودپز تفال
چاپ كتاب فوري
درباره من
موضوعات
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :thesis-2018
تاريخ: 1397/8/5  ساعت: ۲۰

تبديل پايان نامه به كتاب

| مهم ترين مرحله تبديل پايان نامه به كتاب ، تعيين هدف است . بايد در مورد اين موضوع فكر كنيد كه آيا هدف از چاپ كتاب ، تقويت و ارتقا رزومه تحصيلي است و يا ميخواهيد از طريق اين كتاب به كسب در آمد بپردازيد؟ 

ابتدا در فايل اصلي پايان نامه ، تمامي جملاتي كه كلمه پايان نامه در آن ميباشد را با كلمه كتاب ، جايگذاري نماييم.

در بخش هاي نتيجه گيري و گزارشات ، بسته به موضوع و نوع پايان نامه ميتوانيد آن را به كل حذف كنيد و يا با اعمال تغييرات و گسترش آن ، ميتوانيد گزارش را جامعتر و بزرگتر نماييد..

همچنين بايد كلماتي از قبيل استاد مشاور ، راهنما و... را حذف كنيد.

در بخش مقدمه ، توصيه ميشود آن را به اساتيد دانشگاه خود بسپاريد تا با تجربه گرانبهاي آنان ، بار علمي اثر خود را بالاتر ببريد .

– آخرين بخش تبديل پايان نامه به كتاب ، صفحه آرايي و طراحي جلد آن است . بخش صفحه آرايي مرتبط با سليقه صفحه آرا است اما سعي كنيد در طراحي جلد ، خودتان ايده پردازي كنيد . زيرا دانسته هاي شما در رشته و موضوع پايان نامه و كتاب خود از هر فرد ديگري بالاتر است .

مراحل چگونگي تبديل پايان نامه به كتاب

در ابتدا فايل كتاب بايد تايپ ، و صفحه آرايي و ويراستاري شود. .

بعد بايد هزينه چاپ كتاب تعيين شود و قرار داد منعقد شود و فايل نهايي كتاب به انتشارات تحويل داده شود. .

مراحل اداري چاپ كتاب(مانند اخذ شابك ،اخذ فيپا و اخذ مجوز ارشاد) توسط انتشارات انجام ميشود . كه بعد از اخذ مجوز ، طرح جلد طراحي شده و چاپ كتاب انجام ميشود. .

چاپ كتاب با تيراژ كم

چاپ كتاب حتي يك جلد با قيمت مناسب و كيفيت حرفه اي و زمانبندي دقيق توسط موسسه پيشگامان مسير دانش انجام ميشود.

موسسه پيشگامان مسير دانش براي آن دسته از دانشجوياني كه مايلند پژوهش ها و تحقيقات برجسته خود را به شكل كتاب در تيراژ محدود منتشر كنند، خدمات ويژه اي را در نظر گرفته است.
همين طور نويسندگان و پژوهشگراني كه نگران هزينه هاي چاپ كتاب هستند و از موفقيت آثار خود در زمينه فروش مطمئن نيستند ، مي توانند در ابتدا كتاب هاي خود را در تيراژ محدود به چاپ برسانند تا دچار ضربه هاي اقتصادي نشوند. موسسه پيشگامان مسير دانش خدمات مهمي را در اين زمينه ارائه مي دهد.
چاپ كتاب با تيراژ كم ، چاپ كتاب فوري  ،چاپ كتاب رمان و شعر

هزينه چاپ كتاب

مسئله و دغدغه هزينه چاپ كتاب همواره براي هر نويسنده و پژوهشگري مورد اهميت بوده است بوده و همچنان با گذشت سال‌هاي سال از ورود صنعت چاپ و نشر به ايران اين دغدغه پيش روي اهالي كتاب قرار دارد.
براي كم كردن هزينه چاپ كتاب در ايران راه‌هاي مختلفي براي نويسنده وجود دارد.
با جستجويي ساده در اينترنت به راحتي مي‌توان با بسياري از انتشارات‌هايي آشنا شويد كه شما را به چاپ كتاب‌تان تشويق مي‌كنند. اين مراكز قيمت چاپ را به صورت اينترنتي اعلام ميكنند و نويسنده جوان كه بدون شك شوق چاپ اولين نوشته اش را دارد به آساني خام تبليغات مي‌شود.

چاپ كتاب

براي نوشتن يك كتاب علاوه بر موضوع يكتا بايد به نكات ويرايشي و فني آن نيز آشنا باشيم . بايدبدانيم هر قسمت از كتاب را چگونه ويراستاري كنيم .هر كتابي داراي بخش هاي مشخص و تعريف شده اي مي باشد كه بر اساس آنها نوشته و به چاپ مي رسد.
 براي اينكه چاپ كتاب شما با موفقيت انجام شود و بتوانيد مخاطبين بسياري را جذب كنيد بايد در ابتدا به اصول پيه نويسندگي آشنايي داشته باشيد .اگر بتوانيد ملاك هاي اصلي در نوشتن كتاب را ياد بگيريد، مسير حرفه‌اي شدن در نويسندگي را طي خواهيد كرد.

براي ما، يادگيري زبان فارسي بديهي به نظر مي‌رسد، فكر مي‌كنيم زبان فارسي چيزي است كه از بدو تولد باماست. در صورتي اگر مي‌خواهيم نويسنده‌اي حرفه‌اي شويم بايد براي يادگيري و تقويت فارسي، بيش از هر زبان ديگري وقت بگذاريم.

اگر واقعاً شيفته و تشنۀ نوشتن هستيم، بايد نگراني از بي‌استعداد بودن را به‌كل كنار بگذاريم، نويسنده مي‌نويسند، حتي اگر تمام عالم به او ثابت كنند كه هيچ استعدادي براي نوشتن ندارد. 
در اوايل شروع كار نوشتن و تمرين نويسندگي بهتر است به نوشتن خاطرات روزانه‌مان اكتفا كنيم، اگر نوشتن خاطرات و يادداشت روزانه را به عادت ثابت خودمان تبديل كنيم، اولين قدم مهم و جدي براي نويسنده شدن را برداشته‌ايم.


برچسب‌ها:

نويسنده :thesis-2018
تاريخ: 1397/7/9  ساعت: ۰۸

انتشارات پيشگامان مسير دانش ، با همكاري متخصصان و كارشناسان در رشته هاي مختلف در موضوع تبديل پايان نامه به كتاب ، آماده همكاري با شما ميباشد.

پايان نامه شما با رعايت تمامي اصول چـاپ كتاب، به كتاب تبديل ميشود و بعد از آن كتاب شما ، با تضمين چاپ ميشود.

اگر قصد ثبت سفارش و يا درخواست دريافت خدمات مشاوره از كارشناسان و پژوهش گران ما را در موضوعات چـاپ كتاب، تبديل پايان نامه به كتاب، چاپ كتاب شعر، چاپ كتاب انگليسي ، چـاپ كتاب ارزان ، چاپ كتاب فوري داريد ، كافيست با ما تماس گرفته و يا با تكميل فرم زير منتظر تماس ما باشيد.

تبديل پايان نامه به كتاب

تبديل پايان نامه به كتاب داراي دلايل مختلفي مي باشد كه كي از آنها كسب امتياز در نمره مصاحبه دكتري مي باشد و همين كسب امتياز براي ايجاد شغل خوب يك مزيت مي باشد . دليل ديگري عضو شدن در كانون اهل قلم مي باشد . در حالت كلي تبديل پايان نامه به كتاب به صاحب اثر يك امتيازات خاصي مي دهد. در همين راستا انتشارات پيشگامان مسير دانش خدمات تبديل پايان نامه به كتاب را انجام مي دهد.

چاپ كتـاب با تيراژ پايين

اين دسته از چـاپ كتاب شامل دانشجويان و مترجماني هستند كه به دليل شرايط مالي و يا دلايل ديگر قصد چـاپ كتاب با تعداد كم هستند كه بيشتر انتشارات بخاطر حاشيه سود پايين اين كار را نمي كنند. اما انتشارات پيشگامان مسير دانش مي تواند با مشاوره و چـاپ كتاب با تيراژ پايين در اين راستا ياري گر شما باشد


برچسب‌ها:

نويسنده :thesis-2018
تاريخ: 1396/12/7  ساعت: ۰۹

استخراج كتاب

يكي از پر اهميت ترين موضوعات در يك رزومه تحصيلي ، چاپ كتاب و استخراج كتاب از پايان نامه ميباشد. استخراج كتاب از پايان نامه به اين معني است كه سطح علمي و پژوهشي پايان نامه شما به اين حد رسيده است كه ميتوانيد آن را به صورت كتاب در اختيار عموم مردم براي استفاده قرار دهيد .

 مراحل استخراج كتاب از پايان نامه به صورت زير است :

۱) تاليف، ترجمه يا گردآوري توسط نويسنده

۲) تايپ ويراستاري و صفحه آرايي (شما پس از اتمام كار و تدوين منطقي مطالب تان بايد مقدمه اي مناسب براي اثر خود بنويسيد و فهرست (بدون شماره گذاري) تهيه كنيد و پس از ويراستاري نسخه نهايي را براي صفحه آرايي آماده كنيد . پس از صفحه آرايي ، كتاب براي طي مراحل قانوني اخذ مجوز چاپ آماده است .)

۳) مراحل أخذ مجوز شامل شابك، فيپا، مجوز چاپ از وزارت ارشاد (كه خود نيز شامل دو حالت مي شود اول طي تمامي مراحل توسط نويسنده كه به ناشر مؤلف معروف است و دوم طي تمامي موارد توسط ناشر)

۴) چاپ كتاب (ليتوگرافي. چاپ صفحات داخلي – چاپ جلد – سلفون جلد – صحافي)

استخراج كتاب

موسسه پيشگامان مسير دانش با همكاري متخصصان و كارشناسان خود در بخش استخراج كتاب از پايان نامه آماده همكاري با شما دانشجويان و پژوهش گران و اساتيد متحرم ميباشد.


برچسب‌ها:

[ ]